Zakończenie konkursu…

Pragniemy poinformować o zakończeniu konkursu na: ”Przegląd inspiracji do spędzania wspólnie czasu przez całą rodzinę”. Proponowaliśmy uwiecznienie na zdjęciach wspólnych zabaw, prac plastycznych dzieci wykonanych wspólnie z rodzicami w czasie trwania izolacji domowej spowodowanej ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Chcielibyśmy nagrodzić te dzieci, których prace plastyczne zamieścili ich rodzice na naszym fanepage, a są to: dzieci pani Agnieszki Pazderskiej, dzieci pani Pauliny Kulczewskiej, syna Pani Asi Kęsy oraz syn pani Justyny Jurek.

Dziękujemy za podzielenie się pozytywnymi emocjami, pomysłami, i stworzenie barwnego przeglądu pomysłów na spędzanie wspólnie czasu przez całą rodzinę w tym trudnym dla nas czasie.

Informujemy, iż skontaktujemy się indywidualnie z każdym rodzicem/opiekunem wymienionych dzieci, w celu ustalenia formy odbioru nagrody (gry towarzystko-edukacyjnej).

Nagrody w naszym konkursie dofinansowane przez Starostwo Nakielskie oraz Burmistrza MiG w Nakle n. Not. (Gry pozostałe z Dnia profilaktycnzo-edukacyjnego w Poradni, pt. „Dzień Bezpiecznego Internetu”).

rodziana

autorstwo zdjęcia: https://pl.freepik.com/darmowe-…/rodzina-w-domu_4465388.htm…