Konkurs, pt. Moja świąteczna torebka na prezent

Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jak co roku, czekamy na  nie z niecierpliwością. Myślimy o najbliższych członkach rodziny.

Wszyscy też lubimy otrzymywać prezenty. Ale lubimy również je wręczać, właśnie najbliższym. I to pięknie opakowane. A jeszcze milej jest, gdy opakowanie jest oryginalne, a najlepiej wykonane samodzielnie i ozdobione według własnego pomysłu.

Dlatego też zapraszamy dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami, z Powiatu Nakielskiego do udziału w konkursie pt. „Moja świąteczna torebka na prezenty” organizowanego przez Powiatową Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Nakle nad Notecią z okazji Mikołajek 2021 roku.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie świątecznej torebki na prezenty. Forma torebki na prezenty oraz dobór materiałów, z których zostanie ona wykonana jest dowolny. Możesz stworzyć torebkę z dowolnego rodzaju papieru, kartonu, lub jeśli masz pomysł, innego materiału (np. filc), który się do tego nadaje, poprzez różne dodatki, rozmiar i wiele innych szczegółów. A może np. wykonasz torebkę na szydełku lub drutach z wełny/włóczki itp.? Wszystko oczywiście zależy od Waszej kreatywności. Wręczając prezent w takim opakowaniu, zrobimy duże wrażenie i sprawimy że ta osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Podpisane prace konkursowe (z dołączoną informacją zawierającą wszystkie dane, zgodnie z regulaminem konkursu oraz wypełnionym formularzem Zgody na udział w konkursie) należy dostarczyć do

Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nakle nad Notecią,

ul. Dąbrowskiego 46,

do dnia 15.11.2021r.

Po tym czasie komisja konkursowa wyłoni najpiękniejsze i najciekawsze świąteczne torebki prezentowe, które zostaną nagrodzone.

Cele konkursu:

  • rozwijanie aktywności twórczej i wrażliwości artystycznej oraz umiejętności wypowiadania się w różnych technikach artystycznych/rękodzielniczych
  • prezentacja i popularyzacja  twórczości dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami 
  • kultywowanie tradycji, związanych z Bożym Narodzeniem.

Regulamin Konkursu oraz formularz Zgody na udział do wypełnienia przez rodziców – w załącznikach.

Zadanie dofinansowane przez Powiat Nakielski

swiatczne_torebki