Konkurs… „Przegląd inspiracji do spędzania wspólnie czasu przez całą rodzinę”

Kwarantanna domowe trwa nadal, szkoły i przedszkola w których nasze dzieci przebywały znaczną część dnia są zamknięte… W różnych mediach można usłyszeć o propozycjach kreatywnych zabaw i nowych inspiracjach na spędzanie wspólnie czasu przez całą rodzinę. Tymczasem rzeczywistość z każdym kolejnym dniem wydaje się trudniejsza, bardziej frustrująca dla rodziców ale też i dzieci… Pogodzenie własnej pracy, często zdalnej z domu, z pomocą dzieciom w wykonywaniu zadań otrzymanych przez szkołę jest trudnym zadaniem. Dla wszystkich rodziców to sprawdzian cierpliwości i umiejętności wychowawczych. W takich okolicznościach znalezienie w sobie dodatkowych sił i entuzjazmu w spędzaniu z dziećmi czasu poświęconego na zabawę to nie lada wyzwanie…

Proponujemy uwiecznienie tych chwil na zdjęciach, krótkich filmikach i podzieleniem się z tymi wyjątkowymi chwilami na naszym fanpeagu Poradni… Stwórzmy wspólnie miejsce, w którym będziemy dzielić się pozytywnymi emocjami, pomysłami, tworząc barwny przegląd pomysłów na spędzanie wspólnie czasu przez całą rodzinę.

Prosimy o zamieszczanie zdjęć, filmików w komentarzach pod tym tekstem o konkursie na faneagu Poradni… Te publikacje, które otrzymają największą ilość lajków otrzymają nagrody w postaci gier towarzyskich/rodzinnych… Czas trwania konkursu – do 30.04.2020 r.

Nagrody w naszym konkursie dofinansowane przez Starostwo Nakielskie oraz Burmistrza MiG w Nakle n. Not. (Gry pozostałe z Dnia profilaktyczno-edukacyjnego w Poradni, pt. „Dzień Bezpiecznego Internetu”).

A.Sz.

gry