FUNKCJONOWANIE POWIATOWEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ W NAKLE NAD NOTECIĄ ORAZ JEJ FILII W SZUBINIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Od maja 2020r. (po czasowej przerwie od połowy marca do kwietnia) w Poradni prowadzone są diagnozy i terapie w indywidualnym kontakcie z klientem, poza szczególnie uzasadnionymi sytuacjami, kiedy kontakt terapeutyczny zachowany jest z użyciem komunikatorów pośrednich (np. z uwagi na konieczność szczególnej ochrony zdrowia dziecka). W celu ochrony zdrowia klientów i pracowników działamy w warunkach reżimu sanitarnego (zgodnie z wytycznymi MEN oraz GIS). Mamy nadzieję, że dostosowywanie się do obowiązujących zasad pozwoli zachować ciągłość działania naszej placówki, dzięki czemu będziemy mogli udzielać pomocy klientom i zaspokajać ich potrzeby w tym trudnym dla wszystkich okresie. Na naszej stronie internetowej www.ppppnaklo.pl zamieściliśmy Informację dla klientów Poradni, o warunkach, które zarówno pracownicy, jak i klienci muszą przestrzegać. Dziękujemy wszystkim za dotychczasową współpracę i zrozumienie sytuacji, a za ewentualne utrudnienia – przepraszamy.

Zapraszamy do kontaktu, zgłaszania potrzeb – zarówno przez rodziców, jak i dyrektorów, nauczycieli oraz specjalistów zatrudnionych w szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowym z rejonu powiatu nakielskiego. Prosimy zgłoszenia dzieci na diagnozę/terapię, potrzeby, pytania, sugestie, przekazywać poprzez komunikatory pośrednie (telefonicznie, mailowo, pocztą tradycyjną) – odpowiemy na wszystkie. W przypadku spraw pilnych prosimy zainteresowaną osobę o dodatkowy kontakt telefoniczny.

Zapraszamy również do korzystania z materiałów i ulotek opublikowanych na stronie internetowej Poradni – aktualnie zamieszczanych, ale także tych wcześniejszych (w okresie ograniczenia działania Poradni staraliśmy się być z Wami i wspomagać rodziców, młodzież, dzieci i nauczycieli udostępniając wiele artkułów z poradami i informacjami). Zapraszamy do kontaktu poprzez naszego fanpage na Facebooku.

Wszystkim życzymy zdrowia, cierpliwości i wzajemnej życzliwości.

Przypominamy dane do kontaktu z nami:

Nakło:                                             Szubin:

kontakt@ppppnaklo.pl                         kontaktszubin@ppppnaklo.pl

tel. – 52 386 51 50                                tel. – 52 384 89 71

kom. sekretariat – 510 091 705            kom. sekretariat – 510 091 095

kom. dyrektor – 502 119 142

www.ppppnaklo.pl

Ewa Burzyńska

Dyrektor PPPP w Nakle